EM
Zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej
+48 604 521 364

O firmie

Jesteśmy firmą usługowo-szkoleniową prowadzącą działalność na terenie województwa lubelskiego oraz podkarpackiego. Jedną z podstawowych usług jakie prowadzimy to obsługa BHP dla firm z różnych branż.

Nasze pozostałe obszary działania to:
  • ochrona środowiska i p.poż., kadry
  • doradztwo zawodowe oraz personalne,
  • szkolenia z zakresu: bezpieczeństwa i higiena pracy, prawa pracy, zarządzania zasobami ludzkimi, pierwszej pomocy, ochrony przeciwpożarowej oraz z zakresu umiejętności miękkich.
  • Usługi psychologiczne
  • Treningi EEG Biofeedback
Posiadamy:
- wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Lublinie o nr 2.06/00084/2014
- wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Lublinie o nr 11393

Posiadamy również specjalistyczny aparat EEG BIOFEEDBACK 2 kanałowy firmy ELMIKO Aparatura Medyczna spełniający wymogi jednostki notyfikowanej nr 1434 Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A., służący do treningów, których rezultatem jest zoptymalizowana praca mózgu – większa koncentracja i wydajność, efektywniejsze planowanie pracy, zmniejszenie zmęczenia, zwiększona odporność na stres, większa czujność w dzień oraz lepszy sen w nocy.
Na szkoleniach wykorzystujemy własny nowoczesny sprzęt audiowizualny, specjalistyczne filmy, autorskie prezentacje z poszczególnych zagadnień, fantom dorosłego człowieka Ambu Man model I, Little Junior - manekin dziecka, Baby Anne -manekin niemowlęcia, defibrylator AED i wiele innych niezbędnych pomocy podczas szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Firma zatrudnia także w charakterze konsultantów m.in.:
  • specjalistów bezpieczeństwa i higieny pracy
  • inspektorów p.poż.
  • ratowników medycznych
  • psychologów

Informujemy, że zgodnie z art. 237 §2 Kodeksu Pracy wykonujemy zadania służby bezpieczeństwa i higieny pracy w różnych zakładach pracy.
W związku z powyższym proponujemy Państwu współpracę w tym zakresie. Dysponujemy specjalistami spełniającymi wymagania kwalifikacyjne określone w obowiązujących przepisach, którzy pełnią służbę bhp w różnych zakładach pracy.
Godnym podkreślenia jest fakt, że powierzając nam pełnienie zadań służby bhp, pracodawca jest odciążony od wielu dodatkowych czynności administracyjnych, a koszt wykonywania zadań służby bhp przez naszą firmę jest zdecydowanie niższy niż przy zatrudnianiu pracownika służby bhp na umowę o pracę.
Po ewentualnym zleceniu nam wykonywania zadań służby bhp i podpisaniu stosownej umowy - wykonujemy bezpłatnie pełną ocenę stanu bhp w Państwa firmie wraz z konkretnymi wnioskami - tylko do wiadomości pracodawcy.

Informujemy, że na życzenie klienta istnieje możliwość organizacji szkolenia na terenie zakładu pracy.
Nasza oferta jest stale rozszerzana i uzupełniana o nowe rodzaje szkoleń.